0

Twój koszyk jest pusty.

QUASAR Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2446810 QUASAR Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2446810
QUASAR Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2446810 QUASAR Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2446810

Kod towaru: VAL-2446810

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Nowoczesność w Twoim wnętrzu Bateria QUASAR idealnie wkomponuje się nie tylko w nowoczesne wnętrze. Geometrycznym kształtem i futurystycznym designem potrafi doskonale przełamać nieco spokojniejszą i bardziej zachowawczą przestrzeń. To propozycja dla tych, którzy chcą poczuć odrobinę luksusu w swoim domu. System łatwego montażu EASY FIX, znacząco skraca czas instalacji baterii, a sam proces jest banalnie prosty. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceram

Nowoczesność w Twoim wnętrzu

Bateria QUASAR idealnie wkomponuje się nie tylko w nowoczesne wnętrze. Geometrycznym kształtem i futurystycznym designem potrafi doskonale przełamać nieco spokojniejszą i bardziej zachowawczą przestrzeń. To propozycja dla tych, którzy chcą poczuć odrobinę luksusu w swoim domu.

 

System łatwego montażu EASY FIX, znacząco skraca czas instalacji baterii, a sam proces jest banalnie prosty. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości.