0

Twój koszyk jest pusty.

AURORA ROSE GOLD Bateria umywalkowa stojąca wysoka AURORA ROSE GOLD Bateria umywalkowa stojąca wysoka
AURORA ROSE GOLD Bateria umywalkowa stojąca wysoka AURORA ROSE GOLD Bateria umywalkowa stojąca wysoka
Promocja

Kod towaru: VAL-2445210

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Subtelny design oraz niezwykła barwa To propozycja dla osób, którym zależy na wnętrzu wyróżniającym się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Idealnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika. Oszczędność wody i pieniędzy gwarantuje perlator z systemem SAVE MONEY, redukujący przepływ aż do 4,5 l/min niezależnie od ciśnienia wody, tym samym maksymalnie ograniczając jej zużycie. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań i najwyższej jakości komponentó

Subtelny design oraz niezwykła barwa

 

To propozycja dla osób, którym zależy na wnętrzu wyróżniającym się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Idealnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika.

 

Oszczędność wody i pieniędzy gwarantuje perlator z systemem SAVE MONEY, redukujący przepływ aż do 4,5 l/min niezależnie od ciśnienia wody, tym samym maksymalnie ograniczając jej zużycie. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań i najwyższej jakości komponentów można zaoszczędzić aż do 50% kosztów zużycia wody!

 

Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości.

 

Dodatkowo, aby ułatwić użytkownikom montaż baterii, zastosowano z nich system EASY FIX, czyli innowacyjną metodę łatwego montażu, znacząco skracającą czas instalacji.