0

Twój koszyk jest pusty.

AURORA Bateria umywalkowa stojąca wysoka AURORA Bateria umywalkowa stojąca wysoka
AURORA Bateria umywalkowa stojąca wysoka AURORA Bateria umywalkowa stojąca wysoka

Kod towaru: VAL-2445110

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Subtelna elegancja i precyzyjna technologia To propozycja dla osób, którym zależy na wnętrzu wyróżniającym się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Idealnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika. Oszczędność wody i pieniędzy gwarantuje perlator z systemem SAVE MONEY, redukujący przepływ aż do 4,5 l/min niezależnie od ciśnienia wody, tym samym maksymalnie ograniczając jej zużycie. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań i najwyższej jakości kom

Subtelna elegancja i precyzyjna technologia

To propozycja dla osób, którym zależy na wnętrzu wyróżniającym się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Idealnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika.

 

Oszczędność wody i pieniędzy gwarantuje perlator z systemem SAVE MONEY, redukujący przepływ aż do 4,5 l/min niezależnie od ciśnienia wody, tym samym maksymalnie ograniczając jej zużycie. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań i najwyższej jakości komponentów można zaoszczędzić aż do 50% kosztów zużycia wody!

 

Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości.

 

Dodatkowo, aby ułatwić użytkownikom montaż baterii, zastosowano z nich system EASY FIX, czyli innowacyjną metodę łatwego montażu, znacząco skracającą czas instalacji.