0

Twój koszyk jest pusty.

Zestaw klimatyzator inwerterowy typu Split 2,7kW Vitoclima 200-S Zestaw klimatyzator inwerterowy typu Split 2,7kW Vitoclima 200-S
Zestaw klimatyzator inwerterowy typu Split 2,7kW Vitoclima 200-S Zestaw klimatyzator inwerterowy typu Split 2,7kW Vitoclima 200-S
Super jakość

Kod towaru: Z017533

Producent: VIESSMANN

Opinie: 0 Dodaj opinię

Klimatyzator / pompa ciepła powietrze/powietrze Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania i ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysoką efektywność pracy urządzenia (współczynnik SEER do 7,0, współczynnik SCOP do 4,0) oraz spełnia najnowsze regulacje. W skład zestawu Vitoclima 200-S wchodzi wstępnie napełniona czynnikiem chłodniczym jednostka zewnętrzna, estetyczna i utrzymana w nowoczesnym stylu jednostka

Klimatyzator / pompa ciepła powietrze/powietrze Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania i ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysoką efektywność pracy urządzenia (współczynnik SEER do 7,0, współczynnik SCOP do 4,0) oraz spełnia najnowsze regulacje.

W skład zestawu Vitoclima 200-S wchodzi wstępnie napełniona czynnikiem chłodniczym jednostka zewnętrzna, estetyczna i utrzymana w nowoczesnym stylu jednostka wewnętrzna posiadająca elektroniczny wyświetlacz z podświetleniem oraz pilot do zdalnej obsługi urządzenia.

Przegląd zalet:

  • Zakres pracy w trybie chłodzenia od -15°C do +43°C, w trybie grzania od -15°C do +24°C (temperatury otoczenia)
  • Tryb pracy nocnej - łagodniejsza charakterystyka osiągania zadanej temperatury
  • Wbudowane WiFi - obsługa klimatyzacji przez aplikację EWPE Smart
  • Tryb ochrony przed zamarzaniem - utrzymanie stałej temperatury pomieszczenia na poziomie +8°C
  • Ciepły start - w trybie grzania wentylator włącza się z opóźnieniem aby uzyskać efekt nadmuchu ciepłego powietrza natychmiast po załączeniu wentylatora
  • Tryb turbo - szybkie nagrzewanie/chłodzenie pomieszczenia
  • Elektroniczna regulacja żaluzji w poziomie i pionie
  • Dodatkowy czujnik pomieszczenia umieszczony w pilocie zdalnego sterowania
  • Funkcja osuszania powietrza w pomieszczeniu
  • 5 lat gwarancji

Wysoka efektywność

Seria urządzeń Vitoclima 200-S dzięki zastosowaniu nowego czynnika R32 uzyskuje wysokie wartości sezonowego współczynnika efektywności energetycznej SEER i SCOP przy mniejszym napełnieniu urządzenia. Dzięki nowoczesnej budowie i zastosowanych rozwiązań technicznych Vitoclima 200-S sygnowana jest klasą erneretyczną urządzenia w trybie chłodzenia A++ i A+ w trybie grzania. Szeroki zakres temperatur pracy urządzenia dla trybu chłodzenia wynosi: -15°C do +43°C, natomiast dla trybu ogrzewania -15°C do +24°C (temperatury otoczenia).

Intuicyjne sterowanie

Urządzenia Vitoclima 200-S wyposażone są w wyświetlacz LED na froncie jednostki wewnętrznej, można z niego odczytać bieżącą temperaturę oraz tryby pracy w jakim znajduje się urządzenie.

 

Zestaw zawiera

Jednostka wewnętrzna: OSW2026MHE2
Jednostka zewnętrzna: 
WS2026MHE2

 

Produkt objęty ustawą f-gazową:

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (Ustawa SZWO i F-gaz. Dz.U.2017 poz. 1567) od 01.01.2018.sprzedawcy urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi, które nie są hermetycznie zamknięte, są zobowiązani do wymagania od nabywców przedstawienia odpowiedniego certyfikatu lub oświadczenia w celu ochrony środowiska.

Jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do instalowania urządzeń, wymagane jest przedstawienie certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

W przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu nieuprawnionego do montażu, konieczne jest przedstawienie oświadczenia o podpisaniu umowy z wykonawcą usługi instalowania, w której zawarta jest informacja o certyfikacie F-GAZ ( nazwa i numer certyfikatu).

Natomiast w przypadku sprzedaży urządzenia w celu dalszej odsprzedaży, wymagane jest przedstawienie odpowiedniego oświadczenia.