0

Twój koszyk jest pusty.

Rura chłodnicza 3/4 1mm Armacell Tubolit - 25m Rura chłodnicza 3/4 1mm Armacell Tubolit - 25m
Rura chłodnicza 3/4 1mm Armacell Tubolit - 25m Rura chłodnicza 3/4 1mm Armacell Tubolit - 25m
Super cena

Kod towaru: PK-RURA MI.CHŁ.3/4 OTUL.

Opinie: 0 Dodaj opinię

Rura miedziana w otulinie Tubolit® 3/4 Tubolit® Split & DuoSplit jest niezawodnym rozwiązaniem preziolowanych rur łączących wewnętrzne i zewnętrzne jednostki klimatyzacyjne typu SPLIT i MULTI SPLIT. Certyfikowana, bezszwowa miedziana rura chłodnicza, zgodna z normą EN 12735-1, preizolowana jest oryginalnym materiałem izolacyjnym o zamkniętej strukturze komórkowej Tubolit®. System jest łatwy w instalowaniu, oszczędza pieniądze i skraca czas montażu, zabezpiecza przed kondensacją i jest przystosow

Rura miedziana w otulinie Tubolit® 3/4

 

Tubolit® Split & DuoSplit jest niezawodnym rozwiązaniem preziolowanych rur łączących wewnętrzne i zewnętrzne jednostki klimatyzacyjne typu SPLIT i MULTI SPLIT. Certyfikowana, bezszwowa miedziana rura chłodnicza, zgodna z normą EN 12735-1, preizolowana jest oryginalnym materiałem izolacyjnym o zamkniętej strukturze komórkowej Tubolit®.

System jest łatwy w instalowaniu, oszczędza pieniądze i skraca czas montażu, zabezpiecza przed kondensacją i jest przystosowany dla nowych gazów chłodniczych R-410A oraz R-407C. Osłona izolacji z białej folii, odpornej na promieniowanie UV zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zapewnia estetyczną integrację z fasadą budynku.

 

Rura sprzedawana w zwoju 25m

Cena 1375zł - 25mb rury