0

Twój koszyk jest pusty.

Pompa skroplin Sanicondens Clim mini
Pompa skroplin Sanicondens Clim mini

Kod towaru: PK-POMPA SANICONDENS CLIM

Opinie: 0 Dodaj opinię

Sanicondens Clim Mini S to pompka przeznaczona do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych. Jej niewielkie rozmiary umożliwiają zastosowanie w klimatyzatorze typu Multi-Split (montowanym na ścianie). Pompka jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami montażowymi oraz złączami, które umożliwiają bardzo łatwą instalację. Urządzenie składa się z dwóch podstawowych elementów: blok przejmujący i blok pompki. Skropliny trafiają najpierw do bloku przejmującego (umieszczonego na tacy ociekowej,

Sanicondens Clim Mini S to pompka przeznaczona do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych. Jej niewielkie rozmiary umożliwiają zastosowanie w klimatyzatorze typu Multi-Split (montowanym na ścianie).

Pompka jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami montażowymi oraz złączami, które umożliwiają bardzo łatwą instalację. Urządzenie składa się z dwóch podstawowych elementów: blok przejmujący i blok pompki. Skropliny trafiają najpierw do bloku przejmującego (umieszczonego na tacy ociekowej, oddalonego max. do 2 m od bloku pompki). Kiedy poziom skroplin jest wysoki, pompa włącza się i zasysa je w celu ich odprowadzenia. Poziom szczelności IP20, możliwość podłączenia alarmu zewnętrznego. Głośność pracy urządzenia wynosi 21 dB(A)

 

Sanicondens Clim Mini S

Przepływ maks.

9 l/h (+/- 15%)

Średnica wejść

16 mm

Średnica wylotu

6 mm

Napięcie / Częstotliwość

220-240 V

Częstotliwość zasilania

50 Hz

Maksymalna moc wchłaniana

22 W

Klasa ochrony

IP20

Max. temp. napływających ścieków

35°C

Poziom hałasu

21 dB(A)

Maks. odprowadzenie w pionie

6 m

Możliwe przyłącza

Klimatyzatory do 8 kW

Maksymalne ssanie (między jednostką detekcyjną a pompą)

2 m