0

Twój koszyk jest pusty.

Pompa ciepła Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E-AC 101.B08 - Z021254 Pompa ciepła Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E-AC 101.B08 - Z021254 Pompa ciepła Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E-AC 101.B08 - Z021254
Pompa ciepła Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E-AC 101.B08 - Z021254 Pompa ciepła Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E-AC 101.B08 - Z021254 Pompa ciepła Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E-AC 101.B08 - Z021254
Super jakość Super cena

Kod towaru: VIES-Z021254

Producent: VIESSMANN

Opinie: 0 Dodaj opinię

Konstrukcja typu Split umożliwiająca elastyczny i ergonomiczny montaż Dzięki kompaktowym wymiarom jednostkę wewnętrzną powietrznej pompy ciepła Vitocal 100-S można zainstalować w piwnicy lub w pomieszczeniu gospodarczym domu. Jednostkę zewnętrzną można z kolei zawiesić na ścianie budynku lub ustawić na podłożu. Funkcjonalne wyposażenie dla spełnienia wielu wymogów Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S jest dostępna w różnych wariantach: jako zwykła pompa ciepła do ogrzewania pomieszczeń i po

Konstrukcja typu Split umożliwiająca elastyczny i ergonomiczny montaż

Dzięki kompaktowym wymiarom jednostkę wewnętrzną powietrznej pompy ciepła Vitocal 100-S można zainstalować w piwnicy lub w pomieszczeniu gospodarczym domu. Jednostkę zewnętrzną można z kolei zawiesić na ścianie budynku lub ustawić na podłożu.

Funkcjonalne wyposażenie dla spełnienia wielu wymogów

Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S jest dostępna w różnych wariantach: jako zwykła pompa ciepła do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewu ciepłej wody użytkowej, z funkcją chłodzenia „active cooling“ do utrzymywania przyjemnej temperatury w pomieszczeniach również w miesiącach letnich oraz z zamontowanym podgrzewaczem przepływowym wody grzewczej.

Energooszczędna technologia

Wszystkie komponenty elektryczne pompy ciepła działają w sposób energooszczędny. W trybie obciążenia częściowego modulowana sprężarka dostosowuje się do aktualnego zapotrzebowania na ciepło i w ten sposób utrzymuje żądaną temperaturę ogrzewania lub chłodzenia oraz ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła może współpracować z instalacją fotowoltaiczną i wykorzystać wytworzony przez nią prąd solarny na potrzeby swojej pracy, znacznie redukując koszty ponoszone na energię.

Wygodne sterowanie przez internet

Moduł WLAN Vitoconnect 100 umożliwia obsługę pompę ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S przez internet. Dzięki darmowej aplikacji Vitotrol App można m.in. kontrolować pracę instalacji i dostosowywać czas pracy urządzenia grzewczego za pomocą smartfona.

Idealna do eksploatacji dwusystemowej

Pompa ciepła Vitocal 100-S sprawdzi się również podczas modernizacji systemu grzewczego. Może współpracować z istniejącą instalacją, która będzie zaspokajała obciążenia szczytowe przy szczególnie niskich temperaturach.

 

Komfort obsługi

 

Pompa ciepła wyposażona jest w przejrzysty, łatwy w obsłudze i inteligentny regulator Vitotronic, który umożliwia szybką i dokładną regulację systemu grzewczego.

Regulator Vitotronic 200 może być zdalnie obsługiwany dzięki aplikacji mobilnej na smartfony.

 

Zalety

Posiada klasę efektywności energetycznej*: A++ / A+.

Jest korzystna cenowo.

Zapewnia niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiemu współczynnikowi COP (wg EN 14511: 4,4 do 4,8 - powietrze 7°C/woda 35°C).

Wersja odwracalna umożliwia ogrzewanie i chłodzenie (wariant AC).

Jest wyposażona w łatwy w obsłudze regulator Vitotronic z wyświetlaczem tekstowym i graficznym.

Może być montowana pozycji stojącej lub wiszącej.

Może korzystać z prądu pochodzącego z instalacji fotowoltaicznej

Prospekt(pdf)