0

Twój koszyk jest pusty.

Pompa ciepła powietrze/woda Bosch Compress 300 AWS 11 E 13kW
Pompa ciepła powietrze/woda Bosch Compress 300 AWS 11 E 13kW
Super jakość

Kod towaru: JUNK-271262

Producent: Termet

Opinie: 0 Dodaj opinię

Compress 3000 AWS pełna elastyczność, niskie zużycie energii Splitowa pompa ciepła powietrze-woda Compress 3000 AWS marki Bosch pozwala na wykorzystywanie powietrza z otoczenia zarówno do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody, jak i do aktywnego chłodzenia pomieszczeń. Zastosowana w niej ulepszona technologia inwerterowa zapewnia efektywną pracę, a cztery różne jednostki wewnętrzne oferują szereg możliwości i pełną elastyczność w doborze i eksploatacji. Pompa ciepła Compress 3000 AWS jest o

Compress 3000 AWS pełna elastyczność, niskie zużycie energii

 

Splitowa pompa ciepła powietrze-woda Compress 3000 AWS marki Bosch pozwala na wykorzystywanie powietrza z otoczenia zarówno do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody, jak i do aktywnego chłodzenia pomieszczeń. Zastosowana w niej ulepszona technologia inwerterowa zapewnia efektywną pracę, a cztery różne jednostki wewnętrzne oferują szereg możliwości i pełną elastyczność w doborze i eksploatacji. Pompa ciepła Compress 3000 AWS jest optymalnie dostosowana zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków – jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z innymi źródłami ciepła.

 

 

Wysoka efektywność przez cały rokCompress 3000 AWSpozwala zaoszczędzić bardzo dużo energii, ponieważ moc grzewcza pompy ciepła jest modulowana zależnie od zapotrzebowania budynku dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej. Zintegrowana pompa obiegowa i nowy regulator pompy ciepła HPC400 również wpływają na energooszczędność. Nowy regulator ma specjalną funkcję, która pozwala na doskonałe współdziałanie z instalacją fotowoltaiczną. Opcjonalnie dostępny jest również moduł internetowy, umożliwiający zdalne mobilne sterowanie systemem za pośrednictwem aplikacji EasyRemote. Urządzenie automatycznie dostosowuje swoją moc (w zakresie modulacji od 25 do 100%) do aktualnego zapotrzebowania i optymalizuje zużycie energii. Łatwa i szybka instalacja Łatwo i szybko można poradzić sobie także z instalacją. Regulator pompy ciepła, elementy hydrauliczne oraz dodatkowe źródło ciepła są już zintegrowane. Wyświetlacz tekstowy umożliwia szybkie uruchomienie urządzenia w niezwykle intuicyjny sposób. Ponadto pompa ciepła jest już fabrycznie napełniona czynnikiem chłodniczym.

 

  • Dostępne 4 moce: od 6 kW do 13 kW
  • Klasa energetyczna A+++ (dla temperatury 35°C)
  • Wersja AWS E: wbudowany dogrzewacz elektryczny
  • Jednostka wew. - wisząca, jednostka zew. - stojąca

 

 

Zasilanie prądowe:  3 fazowe (400v)

Sprzedawany model:  Bosch 3000 AWS 11 E Compress do c.w.u i c.o. 13,1kW - 8 734 100 588

Karta katalogowa produktu

 

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej pompy dla siebie? Nasi fachowcy służą profesjonalnym wsparciem przy doborze urządzenia i planowaniu instalacji Zadzwoń albo skorzystaj z formularza!