0

Twój koszyk jest pusty.

Klimatyzator ścienny split KAISAI ECO, model KEX-18KTG/KEX-18KTGO (5,3 kW) zestaw
Klimatyzator ścienny split KAISAI ECO, model KEX-18KTG/KEX-18KTGO (5,3 kW) zestaw
Nowość Promocja

Kod towaru: KAISAI KEX-18KTGI / KEX-18KTGO

Producent: Kaisai Kaisai

Opinie: 0 Dodaj opinię

Klimatyzator ścienny KAISAI ECO to energooszczędne urządzenie z nowym czynnikiem chłodniczym R32 posiadające elegancki panel, dzięki któremu pasuje do każdego wnętrza. Klimatyzatory wyróżniają się możliwością grzania przy temperaturze zewnętrznej nawet do -25°C. Filtr BioHepa i katalityczny. Samoczyszczenie parownika. Funkcja WiFi jako opcja. zwiększa wygodę sterowania klimatyzacją, a nowoczesny pilot bezprzewodowy umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych funkcji urządzenia: samooczyszczenia parown

Klimatyzator ścienny KAISAI ECO to energooszczędne urządzenie z nowym czynnikiem chłodniczym R32 posiadające elegancki panel, dzięki któremu pasuje do każdego wnętrza. Klimatyzatory wyróżniają się możliwością grzania przy temperaturze zewnętrznej nawet do -25°C. Filtr BioHepa i katalityczny. Samoczyszczenie parownika. Funkcja WiFi jako opcja. zwiększa wygodę sterowania klimatyzacją, a nowoczesny pilot bezprzewodowy umożliwia korzystanie z 3 dodatkowych funkcji urządzenia: samooczyszczenia parownika (SELF CLEAN), stałego grzania 8°C (HEATING 8°C) oraz czujnika temperatury w pilocie (FOLLOW ME). W skład zestawu wchodzi jednostka zewnętrzna (agregat), jednostka wewnętrzna wraz z Wi Fi i pilot

 
Produkt objęty ustawą f-gazową:

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (Ustawa SZWO i F-gaz. Dz.U.2017 poz. 1567) od 01.01.2018.sprzedawcy urządzeń napełnianych fluorowanymi gazami cieplarnianymi, które nie są hermetycznie zamknięte, są zobowiązani do wymagania od nabywców przedstawienia odpowiedniego certyfikatu lub oświadczenia w celu ochrony środowiska.

Jeśli sprzedaż jest dokonywana na rzecz podmiotu uprawnionego do instalowania urządzeń, wymagane jest przedstawienie certyfikatu F-GAZ wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego.

W przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu nieuprawnionego do montażu, konieczne jest przedstawienie oświadczenia o podpisaniu umowy z wykonawcą usługi instalowania, w której zawarta jest informacja o certyfikacie F-GAZ ( nazwa i numer certyfikatu).

Natomiast w przypadku sprzedaży urządzenia w celu dalszej odsprzedaży, wymagane jest przedstawienie odpowiedniego oświadczenia.