0

Twój koszyk jest pusty.

Jednostka zewnętrzna Multisplit Vitoclima 300-S/HE O4F3100M2 Jednostka zewnętrzna Multisplit Vitoclima 300-S/HE O4F3100M2
Jednostka zewnętrzna Multisplit Vitoclima 300-S/HE O4F3100M2 Jednostka zewnętrzna Multisplit Vitoclima 300-S/HE O4F3100M2
Super cena

Kod towaru: VIES-7715374

Producent: VIESSMANN

Opinie: 0 Dodaj opinię

System klimatyzacji / pompa ciepła powietrze/powietrze typu Multisplit Viessmann Vitoclima 300-S opracowany został z myślą o kompleksowem podejściu do domowego systemu systemu chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. System składa się z serii jednostek zewnętrznych umożliwiających podłączenie nawet do 5 jednostek wewnętrznych: typu split, konsola lub jednostek kasetonowych. Umożliwia to nie tylko stworzenie kompletnego systemu w całym domu lub mieszakniu, ale również poprawia estetykę instalacji pop

System klimatyzacji / pompa ciepła powietrze/powietrze typu Multisplit Viessmann Vitoclima 300-S opracowany został z myślą o kompleksowem podejściu do domowego systemu systemu chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. System składa się z serii jednostek zewnętrznych umożliwiających podłączenie nawet do 5 jednostek wewnętrznych: typu split, konsola lub jednostek kasetonowych.

Umożliwia to nie tylko stworzenie kompletnego systemu w całym domu lub mieszakniu, ale również poprawia estetykę instalacji poprzez zastosowanie tylko jednej jednostki zewnętrznej. Urządzenia są wyposażone w inteligentne sterowanie oraz tryby ekonomicznej pracy. Całość dopełnia sytlistyczna linia Viessmann, odznaczająca się wszechstronnością zastsowania w każdym wnętrzu.

Wszystkie jednostki wchodzące w skład serii Multisplit Vitoclima 300-S zaprojektowane zostały z myślą o jak największej efektywności energetycznej oraz komforcie użytkowania. Vitoclima 300-S sprawdza się również jako uzupełnienie domowej instalacji fotowoltaicznej. W upalne dni, gdy produkcja energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej jest największa, możemy wykorzystać ją na potrzeby zasilania urządzenia klimatyzacyjnego, schładzając przy tym pomieszczenia. Dobrze zaprojektowany system pozwala cieszyć się przyjemnym klimatem zupełnie za darmo.

Pompa ciepła powietrze/powietrze dzięki pracy w trybie grzania nawet do -22°C może stanowić podstawowe źródło ciepła budynku.

Przegląd zalet:

 • Tryb chłodzenia od -15°C do +43°C
 • Tryb grzanie od -20/-22°C do +24°C
 • Tryb pracy nocnej - łagodniejsza charakterystyka osiągania zadanej temperatury
 • Wbudowane WiFi - obsługa klimatyzacji przez aplikację EWPE Smart (nie dotyczy wewnętrznej jednostki kasetonowej)
 • Tryb ochrony przed zamarzaniem - utrzymanie stałej temperatury pomieszczenia na poziomie +8°C
 • Ciepły start - w trybie grzania wentylator włącza się z opóźnieniem aby uzyskać efekt nadmuchu ciepłego powietrza natychmiast po załączeniu wentylatora
 • Tryb turbo - szybkie nagrzewanie/chłodzenie pomieszczenia
 • Elektroniczna regulacja żaluzji w poziomie i pionie
 • Dodatkowy czujnik pomieszczenia umieszczony w pilocie zdalnego sterowania
 • Funkcja osuszania powietrza w pomieszczeniu
 • 5 lat gwarancji

Chłodzenie i ogrzewanie do 5 pomieszczeń

Każde z pomieszczeń schładzamy / ogrzewamy niezależnie w funkcji chwilowego zapotrzebowania. W zależności od mocy jednostki zewnętrznej możemy przyłączyć do 5 jednostek wewnętrznych. Wszystkie jednostki, wpięte w jeden system, mogą być indywidualnie sterowane.

W trakcie eksploatacji systemu możemy zmienić lub dodać jednostki wewnętrzne. Przy doborze właściwej mocy mocy chłodniczej / grzewczej dbamy jednocześnie o estetykę pomieszczeń, mając dodatkowo, obok ściennych jednostek wewnętrznych, do dyspozycji klimatyzatory sufitowe montowane w przestrzeni podwieszanych stropów.

Powyższa oferta dotyczy jedynie jednostki zewnętrznej:

 • Vitoclima 300-S/HE O4F3100M2