0

Twój koszyk jest pusty.

Grzałka do grzejników z termostatem 600W Grzałka do grzejników z termostatem 600W
Grzałka do grzejników z termostatem 600W Grzałka do grzejników z termostatem 600W

Kod towaru: OGRZAŁKA DIAMOND-600W

Opinie: 0 Dodaj opinię

Grzałka elektryczna DROP to model przeznaczony do grzejników łazienkowych oraz pokojowych (np. aluminiowych, kolumnowych lub żeliwnych). Jest to idealne rozwiązanie na suszenie ręczników czy dogrzewanie pomieszczeń w ciągu całego roku. Posiada regulację temperatury wody w grzejniku (w zakresie 0-65°C). Grzałka może być zamontowana w grzejniku podłączonym do C.O. jak i pracować samodzielnie (w grzejniku elektrycznym – niepodłączonym do C.O.). Czynnikiem grzewczym może być zarówno woda jak i miks

Grzałka elektryczna DROP to model przeznaczony do grzejników łazienkowych oraz pokojowych (np. aluminiowych, kolumnowych lub żeliwnych). Jest to idealne rozwiązanie na suszenie ręczników czy dogrzewanie pomieszczeń w ciągu całego roku.

 

  • Posiada regulację temperatury wody w grzejniku (w zakresie 0-65°C).
  • Grzałka może być zamontowana w grzejniku podłączonym do C.O. jak i pracować samodzielnie (w grzejniku elektrycznym – niepodłączonym do C.O.).
  • Czynnikiem grzewczym może być zarówno woda jak i miks woda/glikol.
  • Posiada podłączenie elektryczne – przewód spiralowany z wtyczką Unischuko lub przewód prosty bez wtyczki (do podłączenia hard wire).
  • Moc 600W