0

Twój koszyk jest pusty.

Fernox Cleaner F3 - Środek czyszczący
Fernox Cleaner F3 - Środek czyszczący

Kod towaru: OFERNOX-ŚRODEK CZYSZ.F3

Opinie: 0 Dodaj opinię

Cleaner F3 to skuteczny, uniwersalny, niepieniący się środek czyszczący o neutralnym pH, który usuwa szlam, kamień i inne zanieczyszczenia z istniejących instalacji centralnego ogrzewania, przywracając ich sprawność i eliminując hałasy z kotła. Cleaner F3 idealnie nadaje się do usuwania pozostałości topników i innych zanieczyszczeń po montażu, pozwalając wydłużyć żywotność kotła i sprawność instalacji. Jest produktem bezpiecznym, odpowiednim dla wszystkich metali powszechnie używanych w instalac

Cleaner F3 to skuteczny, uniwersalny, niepieniący się środek czyszczący o neutralnym pH, który usuwa szlam, kamień i inne zanieczyszczenia z istniejących instalacji centralnego ogrzewania, przywracając ich sprawność i eliminując hałasy z kotła. Cleaner F3 idealnie nadaje się do usuwania pozostałości topników i innych zanieczyszczeń po montażu, pozwalając wydłużyć żywotność kotła i sprawność instalacji. Jest produktem bezpiecznym, odpowiednim dla wszystkich metali powszechnie używanych w instalacjach grzewczych, w tym aluminium.

 

  • Usuwa szlam, kamień i inne zanieczyszczenia instalacyjne, przywracając efektywność energetyczną i wydłużając żywotność instalacji i kotła
  • Wyczyszczona instalacja za pomocą Cleaner F3 i zabezpieczona Protector F1 może dać oszczędność gazu do 15% przy każdorazowym włączeniu ogrzewania.
  • Neutralny, może być stosowany w instalacjach i urządzeniach grzewczych wykonanych ze wszystkich metali i materiałów powszechnie stosowanych, łącznie z aluminium (np: wymienniki krzemowo-aluminiowe)
  • Jedna butelka o pojemności 500 ml pozwala na wyczyszczenie instalacji o pojemności do 130 litrów wody lub 250 m2 instalacji ogrzewania podłogowego (lub 16 grzejników standardowego systemu grzewczego)
  • Preparat o neutralnym odczynie pH, bezpieczny, niepieniący, który można szybko i łatwo usunąć z instalacji – oszczędność czasu w miejscu pracy.

 

 

Opakowanie, obsługa i bezpieczeństwo

Fernox Cleaner F3 jest dostępny w butelkach o pojemności 500 ml. Fernox Cleaner F3 jest sklasyfikowany jako nieszkodliwy dla zdrowia ludzi, ale, tak jak w przypadku wszystkich chemikaliów, należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami lub skórą natychmiast przemyć dużą ilością wody.

Specyfikacja fizyczna / właściwości

Kolor: bursztynowy Zapach: lekko aromatyczny Postać fizyczna: ciecz pH (konc.): 6,4 pH (użytkowe) 6,5 – 7,7 c.w.: 1,145 przy 20°C