0

Twój koszyk jest pusty.

Engo Smart Wifi - Internetowy, bezprzewodowy regulator temperatury - E901WIFI
Engo Smart Wifi - Internetowy, bezprzewodowy regulator temperatury - E901WIFI

Kod towaru: OREGUL.TEM.ENGO E901WIFI

Opinie: 0 Dodaj opinię

E901WIFI to regulator Wi-Fi, który umożliwia ekonomiczne i ekologiczne sterowanie każdym rodzajem ogrzewania. Charakteryzuje się przejrzystym menu oraz mnogością przydatnych funkcji. Obsługa regulatora jest bardzo prosta i pozwala dostosować cykl pracy ogrzewania do rytmu dnia użytkowników. Wbudowany moduł WiFi (w odbiorniku) umożliwia zdalną kontrolę systemu grzewczego za pomocą smartfonu lub tabletu przy użyciu aplikacji ENGO Smart / TUYA Smart. Urządzenia są fabrycznie sparowane i przygotowan

E901WIFI to regulator Wi-Fi, który umożliwia ekonomiczne i ekologiczne sterowanie każdym rodzajem ogrzewania. Charakteryzuje się przejrzystym menu oraz mnogością przydatnych funkcji.
Obsługa regulatora jest bardzo prosta i pozwala dostosować cykl pracy ogrzewania do rytmu dnia użytkowników.
Wbudowany moduł WiFi (w odbiorniku) umożliwia zdalną kontrolę systemu grzewczego za pomocą smartfonu lub tabletu przy użyciu aplikacji ENGO Smart / TUYA Smart.
Urządzenia są fabrycznie sparowane i przygotowane do pracy.

W zestawie:

  • nadajnik regulatora (E901TXWIFI)
  • odbiornik regulatora (E901RXWIFI)
  • podstawka do regulatora

E901WIFI to bezprzewodowy regulator temperatury zasilany dwoma bateriami AA. Wbudowany w odbiornik moduł Wi-Fi umożliwia sterowanie różnego rodzaju systemami ogrzewania. Użytkownik może zwiększać lub obniżać temperaturę w pomieszczeniach za pomocą aplikacji Engo Smart / Tuya Smart, zainstalowanej na tablecie lub smartfonie.

Sterowanie urządzeniem jest bardzo łatwe. Można zaprogramować je w taki sposób, aby temperatura automatycznie zmieniała się w ciągu dnia w zależności od konkretnych potrzeb domowników. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.