0

Twój koszyk jest pusty.

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody Kospel LCD 27 kW
Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody Kospel LCD 27 kW

Kod towaru: KOSP PPE3-27

Producent: Kospel Kospel

Opinie: 0 Dodaj opinię

Przepływowy podgrzewacz wody Kospel 400V PPE3 27KW electronic LCD Nowy model przepływowego podgrzewacza wody Kospel jest już dostępny na rynku. Wysoka wydajność i nowoczesny design to tylko niektóre z zalet podgrzewacza PPE3 electronic LCD. Trójfazowe urządzenie doskonale spełnia swoją funkcję zarówno w kuchni, jak i w łazience. Podgrzewacz z powodzeniem może być stosowany również w budynkach funkcjonalnych np. lokalach gastronomicznych. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać nowy podgrzewacz prod

Przepływowy podgrzewacz wody

Kospel 400V

PPE3 27KW electronic LCD

Nowy model przepływowego podgrzewacza wody Kospel jest już dostępny na rynku. Wysoka wydajność i nowoczesny design to tylko niektóre z zalet podgrzewacza PPE3 electronic LCD. Trójfazowe urządzenie doskonale spełnia swoją funkcję zarówno w kuchni, jak i w łazience. Podgrzewacz z powodzeniem może być stosowany również w budynkach funkcjonalnych np. lokalach gastronomicznych. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać nowy podgrzewacz produkowany przez firmę Kospel.

 

Nowoczesny design

Podgrzewacz PPE3 electronic LCD jest najnowszym modelem spośród wszystkich podgrzewaczy produkowanych przez firmę Kospel. Wieloletnie doświadczenie producenta oraz sprawdzone rozwiązania gwarantują ekonomiczne i sprawne działanie urządzenia. Niewielkie wymiary (44x24,5x12,6 cm) sprawiają, że podgrzewacz można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu, które chcemy zaopatrzyć w ciepłą wodę. Konieczne jest jedynie posiadanie instalacji trójfazowej. Starannie wykonana, biała obudowa gwarantuje zachowanie estetyki pomieszczenia, w którym urządzenie będzie zamontowane.

 

Idealny do kuchni i łazienki

Nowy podgrzewacz przepływowy Kospel PPE3 electronic LCD jest przeznaczony do montażu zarówno w kuchni, jak i w łazience. W celu zapewnienia najwyżej wygody użytkowania wystarczy odpowiednio dobrać moc urządzenia. W przypadku zastosowania podgrzewacza w kuchni, wystarczające będzie urządzenie o mocy 9kW. Z kolei w przypadku prysznica w łazience, zalecana moc urządzenia nie powinna być mniejsza niż 12 kW. Najmocniejsze modele (od 18kW) znajdą swoje zastosowanie w przypadku posiadania wanny.

 

Podgrzewacz z wyświetlaczem LCD

Jedną z największych zalet nowego podgrzewacza marki Kospel jest jego intuicyjna obsługa. Jest to możliwe dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i sterowaniu elektronicznemu. W odróżnieniu do podgrzewaczy sterowanych hydraulicznie sterownik elektroniczny w modelu PPE3 umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody. Zastosowany układ sterowania umożliwia zmianę temperatury wody z dokładnością do jednego stopnia w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza.

 

Ponadto korzystając z panelu można bezproblemowo uzyskać dostęp do menu konfiguracyjnego urządzenia. Z wyświetlacza LCD można na bieżąco odczytywać informacje o aktualnej temperaturze wody, zaprogramowanej temperaturze, czy trybie pracy urządzenia. Panel automatycznie przełącza się ze stanu uśpienia do gotowości w momencie rozpoczęcia podgrzewania wody lub podczas zmiany ustawień. W momencie, gdy urządzenie przestaje pracować lub po około minucie od ostatniej zmiany ustawień - ekran jest wygaszany samoistnie.

 

Bezpieczny sposób na ciepła wodę

Urządzenie gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez ryzyka poparzenia się gorącą wodą. To istotne, gdy np. z ciepłej wody korzystają najmłodsi lub seniorzy. Podgrzewacz PPE3 electronic LCD umożliwia ustawianie maksymalnej temperatury wody wylotowej. Woda o optymalnej dla użytkownika temperaturze pojawia się w kranie niemal natychmiast po odkręceniu kurka. Co więcej, urządzenie posiada wysoki stopień ochrony IP25. Takie rozwiązanie pozwala na instalacje podgrzewacza w miejscach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą, np. w łazience lub budynku użyteczności publicznej.

 

Ekonomiczny sposób na podgrzewanie wody w domu

Elektryczny podgrzewacz wody Kospel PPE3 electronic LCD zapewnia szybkie i ekonomiczne uzyskanie ciepłej wody nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto jest przystosowany do dogrzewania wstępnie podgrzanej wody - temperatura wody na zasilaniu może wynosić do 60 stopni. Dzięki tej funkcji podgrzewacz doskonale sprawdza się w roli wsparcia pracy innego urządzenia, w którym woda jest wstępnie podgrzewana.