0

Twój koszyk jest pusty.

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody Kospel LCD 9-15 kW
Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody Kospel LCD 9-15 kW

Kod towaru: KOSP PPE3-09/15

Producent: Kospel Kospel

Opinie: 0 Dodaj opinię

Przepływowy podgrzewacz wody Kospel PPE3 electronic LCD 9/12/15 kW Dane techniczne: napięcie 400 V moc 09/12/15 kW nominalny pobór prądu 3x21,7 A minimalny przekrój elektrycznych przewodów przyłączeniowych 4 x 2,5 mm2 ciśnienie wody zasilającej 0,1 - 0,60 MPa wydajność przy (DT = 40°C) 5,4 l/min wymiary (wys/szer/gł) 450/228/127 mm przyłącze wodne G 1/2" waga 5,2 kg Podgrzewacz PPE3 electronic LCD jest najnowszym modelem spośród wszystkich podgrzewaczy produkowanych przez firmę Kospel. Wieloletn

Przepływowy podgrzewacz wody

Kospel PPE3 electronic LCD

9/12/15 kW

Dane techniczne:

napięcie 400 V

moc 09/12/15 kW

nominalny pobór prądu 3x21,7 A

minimalny przekrój elektrycznych przewodów przyłączeniowych 4 x 2,5 mm2

ciśnienie wody zasilającej 0,1 - 0,60 MPa

wydajność przy (DT = 40°C) 5,4 l/min

wymiary (wys/szer/gł) 450/228/127 mm

przyłącze wodne G 1/2"

waga 5,2 kg

 

Podgrzewacz PPE3 electronic LCD jest najnowszym modelem spośród wszystkich podgrzewaczy produkowanych przez firmę Kospel. Wieloletnie doświadczenie producenta oraz sprawdzone rozwiązania gwarantują ekonomiczne i sprawne działanie urządzenia. Niewielkie wymiary (44x24,5x12,6 cm) sprawiają, że podgrzewacz można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu, które chcemy zaopatrzyć w ciepłą wodę. Konieczne jest jedynie posiadanie instalacji trójfazowej. Starannie wykonana, biała obudowa gwarantuje zachowanie estetyki pomieszczenia, w którym urządzenie będzie zamontowane.

 

Idealny do kuchni i łazienki

Nowy podgrzewacz przepływowy Kospel PPE3 electronic LCD jest przeznaczony do montażu zarówno w kuchni, jak i w łazience. W celu zapewnienia najwyżej wygody użytkowania wystarczy odpowiednio dobrać moc urządzenia. W przypadku zastosowania podgrzewacza w kuchni, wystarczające będzie urządzenie o mocy 9kW. Z kolei w przypadku prysznica w łazience, zalecana moc urządzenia nie powinna być mniejsza niż 12 kW. Najmocniejsze modele (od 18kW) znajdą swoje zastosowanie w przypadku posiadania wanny.

 

PODGRZEWACZ WODY PRZEPŁYWOWY KOSPEL PPE3 9/12/15 Marka KOSPEL

Zalety:

Wyświetlacz LCD

temperatura wody wlotowej i wylotowej

wielkość przepływu

aktualnie załączona moc urządzenia

Sterowanie elektroniczne

precyzyjna i komfortowa regulacja temperatury wody

możliwość ustawienia temperatury w zakresie 30-60 C z dokładnością do 1 C O O

4 moce w jednym podgrzewaczu

możliwość wyboru maksymalnej mocy (nie dotyczy 27 kW)

Możliwość dogrzewania wody wstępnie podgrzanej

możliwość dogrzewania wstępnie podgrzanej wody

temperatura wody na zasilaniu do 60 C O

Blokada maksymalnej temperatury

programowanie maksymalnej temperatury

zabezpieczenie przed poparzeniem

Pamięć 3 najczęściej używanych temperatur

PODGRZEWACZ WODY PRZEPŁYWOWY KOSPEL PPE3 9/12/15 Moc 15000 W

Podgrzewacz z wyświetlaczem LCD

Jedną z największych zalet nowego podgrzewacza marki Kospel jest jego intuicyjna obsługa. Jest to możliwe dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i sterowaniu elektronicznemu. W odróżnieniu do podgrzewaczy sterowanych hydraulicznie sterownik elektroniczny w modelu PPE3 umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody. Zastosowany układ sterowania umożliwia zmianę temperatury wody z dokładnością do jednego stopnia w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza.

 

Ponadto korzystając z panelu można bezproblemowo uzyskać dostęp do menu konfiguracyjnego urządzenia. Z wyświetlacza LCD można na bieżąco odczytywać informacje o aktualnej temperaturze wody, zaprogramowanej temperaturze, czy trybie pracy urządzenia. Panel automatycznie przełącza się ze stanu uśpienia do gotowości w momencie rozpoczęcia podgrzewania wody lub podczas zmiany ustawień. W momencie, gdy urządzenie przestaje pracować lub po około minucie od ostatniej zmiany ustawień - ekran jest wygaszany samoistnie.

 

Bezpieczny sposób na ciepła wodę

Urządzenie gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez ryzyka poparzenia się gorącą wodą. To istotne, gdy np. z ciepłej wody korzystają najmłodsi lub seniorzy. Podgrzewacz PPE3 electronic LCD umożliwia ustawianie maksymalnej temperatury wody wylotowej. Woda o optymalnej dla użytkownika temperaturze pojawia się w kranie niemal natychmiast po odkręceniu kurka. Co więcej, urządzenie posiada wysoki stopień ochrony IP25. Takie rozwiązanie pozwala na instalacje podgrzewacza w miejscach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą, np. w łazience lub budynku użyteczności publicznej.

 

Ekonomiczny sposób na podgrzewanie wody w domu

Elektryczny podgrzewacz wody Kospel PPE3 electronic LCD zapewnia szybkie i ekonomiczne uzyskanie ciepłej wody nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto jest przystosowany do dogrzewania wstępnie podgrzanej wody - temperatura wody na zasilaniu może wynosić do 60 stopni. Dzięki tej funkcji podgrzewacz doskonale sprawdza się w roli wsparcia pracy innego urządzenia, w którym woda jest wstępnie podgrzewana.