0

Twój koszyk jest pusty.

Pompa obiegowa elektroniczna 25/60 180 EPO Malec
Pompa obiegowa elektroniczna 25/60 180 EPO Malec

Kod towaru: OPOMPA 25-60 MALEC EL

Producent: Malec Malec

Opinie: 0 Dodaj opinię

Pompa EPO to nowoczesna pompa elektroniczna obiegowa spełniająca wszystkie najnowsze standardy technologiczne i normy oszczędności energii elektrycznej. Dzięki pompie EPO nie będzie potrzebna skomplikowana regulacja wstępna pompy. Pozostaw pompę na domyślnym nastawach - pompa automatycznie przeanalizuje instalację grzewczą i samodzielnie dobierze optymalne ustawienia przy zmieniającym się zapotrzebowaniu. Pompa EPO została oparta o technologię silników z magnesem stałym ze zintegrowaną przetworn

Pompa EPO to nowoczesna pompa elektroniczna obiegowa spełniająca wszystkie najnowsze standardy technologiczne i normy oszczędności energii elektrycznej.

Dzięki pompie EPO nie będzie potrzebna skomplikowana regulacja wstępna pompy.

Pozostaw pompę na domyślnym nastawach - pompa automatycznie przeanalizuje instalację grzewczą i samodzielnie dobierze optymalne ustawienia przy zmieniającym się zapotrzebowaniu.

Pompa EPO została oparta o technologię silników z magnesem stałym ze zintegrowaną przetwornicą częstotliwości,reguluje się automatycznie optymalizując zużycie energii. 

ZASTOSOWANIE:

Pompy EPO zostały zaprojektowane do przetłaczania czynnika roboczego w jedno i dwu-rurowych instalacjach grzewczych oraz w instalacjach ogrzewania podłogowego.

POMPA PRZEZNACZONA JEST DO:

Systemów ze zmiennym natężeniem przepływu w celu optymalizacji punktu pracy, systemów ze zmieniającą się temperaturą czynnika, systemów wymagających obniżenia wydajności w nocy.

 

DANE TECHNICZNE:

Wysokość: 158 mm

Długość: 180(130) mm

Szerokość: 96 mm

Przyłącz: 1"

Waga: 2,3 kg

Napięcie zasilania: 230 V

Częstotliwość zasilania: 50 Hz

Moc: 4.5- 45 W

Klasa izolacji: I

Stopień ochrony: IP42

Podnoszenie: 6 m