0

Twój koszyk jest pusty.

DEFRO OPTIMA KOMFORT EKO 12kW DEFRO OPTIMA KOMFORT EKO 12kW
DEFRO OPTIMA KOMFORT EKO 12kW DEFRO OPTIMA KOMFORT EKO 12kW
Promocja

Kod towaru: ODEFR.OPTIMA KOMFORT EKO 12

Opinie: 0 Dodaj opinię

Kocioł na węgiel 5 Klasy z certyfikatem EcoDesign DEFRO Komfort Eko o mocy 12 kW ISTOTNE INFORMACJE Oprócz nowoczesnych i zautomatyzowanych na węgiel i ekogroszek, polecamy również tradycyjne piece zasypowe 5 klasy na ręczny załadunek - bez elektroniki, jednak wykonane według najnowszej technologii. Są to kotły na węgiel i ekogroszek znacznie bardziej ekologiczne, w których emisja szkodliwych związków została zredukowana do minimum. Proponowany kocioł zasypowy na węgiel DEFRO Optima Komfort Eko

Kocioł na węgiel 5 Klasy z certyfikatem EcoDesign DEFRO Komfort Eko o mocy 12 kW

ISTOTNE INFORMACJE

Oprócz nowoczesnych i zautomatyzowanych na węgiel i ekogroszek, polecamy również tradycyjne piece zasypowe 5 klasy na ręczny załadunek - bez elektroniki, jednak wykonane według najnowszej technologii. Są to kotły na węgiel i ekogroszek znacznie bardziej ekologiczne, w których emisja szkodliwych związków została zredukowana do minimum.

Proponowany kocioł zasypowy na węgiel DEFRO Optima Komfort Eko o mocy 17 kW to urządzenie grzewcze nowej generacji, który dzięki swej wyjątkowo korzystnej cenie jest tanim sposobem na ogrzanie domu oraz wody użytkowej za pomocą paliwa stałego, w tym przypadku węgla kamiennego sortymentu groszek. Kocioł posiada wysoką sprawność cieplną, wyposażony został w pojemną komorę zasypową oraz ceramiczne katalizatory, wspomagające proces spalania.

Kocioł Optima Komfort Eko marki DEFRO o mocy 17 kW spełnia również kryteria Klasy 5 oraz Ecodesign (Ekoprojektu).

WŁASCIWOŚCI KOTŁA DEFRO OPTIMA KOMFORT EKO

  • 3 lata gwarancji na szczelność wymiennika ciepła, 2 lata na pozostałe elementy i sprawne działanie kotła (pod warunkiem montażu zgodnie z DTR kotła)
  • Wymiennik ciepła wykonany z atestowanej wysokogatunkowej stali
  • Mechaniczna regulacja procesu spalania przy pomocy pokrętła w drzwiczkach popielnika
  • Przystosowany do montażu termostatycznego miarkownika ciągu
  • Duża komora zasypowa
  • Regulacja dopływu powietrza wtórnego
  • Kocioł przystosowany do montażu w układzie zamkniętym pod warunkiem montażu zabezpieczeń zgodnie z DTR kotła