0

Twój koszyk jest pusty.

AURORA ROSE GOLD Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku AURORA ROSE GOLD Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku
AURORA ROSE GOLD Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku AURORA ROSE GOLD Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku

Kod towaru: VAL-2445250

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Wysoka, smukła sylwetka baterii Intrygujący kształt, sprytnie przemycony subtelny design oraz niezwykła barwa, która oczaruje zmysły i zachwyci swoją oryginalnością. To idealna propozycja dla wszystkich, chcących urządzić wnętrze z wysublimowanym smakiem. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości. Dodatkowo, aby ułatwić użytkownikom montaż baterii, zastosowano z nich system EASY FIX, czyli innowacyjną me

Wysoka, smukła sylwetka baterii

 

Intrygujący kształt, sprytnie przemycony subtelny design oraz niezwykła barwa, która oczaruje zmysły i zachwyci swoją oryginalnością. To idealna propozycja dla wszystkich, chcących urządzić wnętrze z wysublimowanym smakiem.

 

Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości.

 

Dodatkowo, aby ułatwić użytkownikom montaż baterii, zastosowano z nich system EASY FIX, czyli innowacyjną metodę łatwego montażu, znacząco skracającą czas instalacji.