0

Twój koszyk jest pusty.

QUASAR Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku 2446850 QUASAR Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku 2446850
QUASAR Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku 2446850 QUASAR Bateria kuchenna stojąca z dźwignią z boku 2446850

Kod towaru: VAL-2446850

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Technologia i innowacja Zdecydowana linia, wyraźne, mocne zarysy sprawią, że każda kuchnia nabierze niepowtarzalnego charakteru. Bateria QUASAR idealnie wkomponuje się nie tylko w nowoczesne wnętrze. Geometrycznym kształtem i futurystycznym designem potrafi doskonale przełamać nieco spokojniejszą i bardziej zachowawczą przestrzeń. System łatwego montażu EASY FIX, znacząco skraca czas instalacji baterii, a sam proces jest banalnie prosty. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysok

Technologia i innowacja

Zdecydowana linia, wyraźne, mocne zarysy sprawią, że każda kuchnia nabierze niepowtarzalnego charakteru. Bateria QUASAR idealnie wkomponuje się nie tylko w nowoczesne wnętrze. Geometrycznym kształtem i futurystycznym designem potrafi doskonale przełamać nieco spokojniejszą i bardziej zachowawczą przestrzeń.

 

System łatwego montażu EASY FIX, znacząco skraca czas instalacji baterii, a sam proces jest banalnie prosty. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości.