0

Twój koszyk jest pusty.

LOFT WHITE bateria umywalkowa stojąca 2456500 LOFT WHITE bateria umywalkowa stojąca 2456500
LOFT WHITE bateria umywalkowa stojąca 2456500 LOFT WHITE bateria umywalkowa stojąca 2456500

Kod towaru: VAL-2456500

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Ponadczasowa biel Loft White to propozycja dla osób, którym zależy na wnętrzu wyróżniającym się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Białe wykończenie w połączeniu z chromem świetnie komponuje się z kolorami oraz doskonale kontrastuje z czernią, tworząc zawsze modny duet. Zastosowany w baterii perlator z systemem LOW-FLOW, ograniczający przepływ wody aż do 4,5 l/min, jest przyjazny dla środowiska i Twojego portfela. Znacząco zmniejszając rachunki, ale nie komfort użytkowania – ten pozostaj

Ponadczasowa biel

 

Loft White to propozycja dla osób, którym zależy na wnętrzu wyróżniającym się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. Białe wykończenie w połączeniu z chromem świetnie komponuje się z kolorami oraz doskonale kontrastuje z czernią, tworząc zawsze modny duet.

 

Zastosowany w baterii perlator z systemem LOW-FLOW, ograniczający przepływ wody aż do 4,5 l/min, jest przyjazny dla środowiska i Twojego portfela. Znacząco zmniejszając rachunki, ale nie komfort użytkowania – ten pozostaje bez zmian dzięki napowietrzaniu strumienia wody.