0

Twój koszyk jest pusty.

Koło Nova Pro umywalka 41,4x35cm narożna biała M32735000 Koło Nova Pro umywalka 41,4x35cm narożna biała M32735000
Koło Nova Pro umywalka 41,4x35cm narożna biała M32735000 Koło Nova Pro umywalka 41,4x35cm narożna biała M32735000

Kod towaru: CUMYW.35X35 NOVA PRO

Opinie: 0 Dodaj opinię

Łazienkowa umywalka narożna KOŁO NOVA PRO znajdzie swoje zastosowanie w bardzo małych łazienkach, przez co będzie idealna zwłaszcza dla publicznych toalet. Niewielka szerokość, wynosząca zaledwie 35 centymetrów oraz specjalna konstrukcja narożna sprawiają, że nawet najmniejsze pomieszczenie będzie w stanie pomieścić tę umywalkę. Jednak niewielki rozmiar nie znaczy wcale, że jej projekt nie został dopracowany. Dzięki owalnemu kształtowi świetnie wpisuje się we współczesne wzornictwo związane z ar

Łazienkowa umywalka narożna KOŁO NOVA PRO znajdzie swoje zastosowanie w bardzo małych łazienkach, przez co będzie idealna zwłaszcza dla publicznych toalet. Niewielka szerokość, wynosząca zaledwie 35 centymetrów oraz specjalna konstrukcja narożna sprawiają, że nawet najmniejsze pomieszczenie będzie w stanie pomieścić tę umywalkę. Jednak niewielki rozmiar nie znaczy wcale, że jej projekt nie został dopracowany. Dzięki owalnemu kształtowi świetnie wpisuje się we współczesne wzornictwo związane z aranżacją łazienek. Wykorzystany materiał, czyli ceramika, jest odporny na uszkodzenia, przez co może posłużyć przez wiele lat w niezmienionym stanie. Łatwość w utrzymaniu czystości gwarantuje natomiast szybkie i bezproblemowe mycie. Umywalka ma wbudowany otwór na baterię, dzięki czemu możesz wybrać dowolny niemal model i typ, natomiast przelew jest zabezpieczeniem przed zalaniem łazienki – odprowadza on wodę w razie zamknięcia odpływu.

Wybierz umywalkę łazienkową KOŁO NOVA PRO i sprawdź, jak możesz zmienić nawet małą łazienkę w świetnie zaprojektowane miejsce!

 

35 x 41,4 cm Mocowana na śrubach.

 

- umywalka do montażu narożnego

- długość boków: 35 cm

- głębokość po przekątnej od kąta prostego 41,4 cm

- mocowana na śrubach

- jeden otwór na armaturę w narożniku

- z przelewem

- waga: 6,9 kg

- kolor: biały