0

Twój koszyk jest pusty.

DALI WHITE Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2447310 DALI WHITE Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2447310
DALI WHITE Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2447310 DALI WHITE Bateria umywalkowa stojąca wysoka 2447310

Kod towaru: VAL-2447310

Producent: VALVEX VALVEX

Opinie: 0 Dodaj opinię

Szlachetne rozwiązania Idealnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika. Nietypowa strukturalna powłoka baterii przykuwa wzrok, czyniąc wnętrze niepowtarzalnym. To propozycja dla osób, którym zależy na łazience wyróżniającej się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi. System łatwego montażu EASY FIX, znacząco skraca czas instalacji baterii, a sam proces jest banalnie prosty. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości

Szlachetne rozwiązania

 

Idealnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, tworząc specjalną strefę komfortu dla użytkownika.

 

Nietypowa strukturalna powłoka baterii przykuwa wzrok, czyniąc wnętrze niepowtarzalnym. To propozycja dla osób, którym zależy na łazience wyróżniającej się szlachetnymi rozwiązaniami stylistycznymi.

System łatwego montażu EASY FIX, znacząco skraca czas instalacji baterii, a sam proces jest banalnie prosty. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości.

 

Regulowany kąt wypływu wody z wylewki zapewnia precyzyjne dopasowanie strumienia do własnych potrzeb, co jest istotne zwłaszcza w przypadku dużych umywalek.